malarz Warszawa, firma malarska warszawa

 

 

 

Malowanie Warszawa

 

 

Remont i wykończenie mieszkania

Remont mieszkania jest bardzo poważną decyzją, do której powinniśmy się odpowiednio przygotować. Najważniejsza sprawą jest znalezienie odpowiedzialnej i profesjonalnej ekipy remontowej, która wyremontuje mieszkanie zgodnie z naszymi wytycznymi. Niezależnie od tego czy planujemy jedynie lekkie odświeżenie wnętrz czy też generalny remont powinniśmy działać według odgórnie określonego planu, który pozwoli nam uniknąć przykrych niespodzianek, chaosu i niepotrzebnego stresu. Przed wynajęciem fachowców dokładnie przelicz swoje wydatki i oszacuj ile pieniędzy chciałbyś przeznaczyć na wykończenie mieszkania, a także na wszelkie materiały, które będą użyte. Standardowy remont obejmuje malowanie i wyrównywanie ścian, ułożenie płytek, cyklinowanie podłóg. W zależności od tego, co chcesz zrobić należy obrać właściwą kolejność prac, tak, aby wszystko przebiegło bez zakłóceń i, co najważniejsze, bez usterek i strat materialnych. Odpowiednie rozplanowanie prac wpływa też na bezpieczeństwo.

Remont łazienki

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu, dlatego bardzo ważne jest jej odpowiednie przystosowanie do indywidualnych potrzeb. Tutaj liczy się nie tylko ładny, zgodny z najnowszymi trendami wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność. Remont łazienki obejmuje najczęściej kilka niezbędnych etapów. Na początku należy zadbać o całkowity projekt. Najlepiej zgłosić się z tym do architekta, który zrobi to profesjonalnie. Projekt powinien obejmować wszystkie najważniejsze elementy, takie jak rozplanowanie oświetlenia, sprzętów. Można także wdrożyć rozwiązania, które przyczynią się do optycznego powiększenia pomieszczenia. Dalsze etapy przebudowy i remontu łazienki obejmować mogą skucie glazury, zamontowanie nowej instalacji wodno-kanalizacyjnej, a także oprawy oświetleniowej i elektryki. Następnie należy zatroszczyć się o montaż wszelkich sanitariów, takich jak umywalka, sedes, wanna i inne. Ostatnim etapem są prace wykończeniowe w obrębie ścian i podłóg, czyli kładzenie płytek, fugowanie, silikonowanie i uszczelnianie.

 

Współpracujemy z najlepszymi producentami farb i artykułów malarskich oraz budowlanych (Flugger, Dekoral, Tikkurila, Benjamin Moore, Para), co gwarantuje Państwu zniżki oraz atrakcyjne ceny, rabat – nawet do 30% od ceny detalicznej w sklepie.

 

 

Dogodne godziny i terminy!

Na życzenie Klienta oferujemy również kompleksowe sprzątanie poremontowe! Dysponujemy apartamentem zastępczym na czas remontu.

Świadczymy usługi na terenie Warszawy i okolic do 50km. Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty!

Zadzwoń już dziś! Umów się z konsultantem na poradę i darmową wycenę!

 

malarz warszawa
 

tel. (+48) 793 109 110

Serwis 24/h tel. (+48) 793 102 503

e-mail: mgkomplex.biuro@gmail.com

  • malarz Warszawa
  • malowanie Warszawa
  • malowanie Ursynów, Mokotów, Śródmieście, Saska Kępa, Wilanów, Kabaty
  • tanie malowanie warszawa
  • malarz Warszawy
  • firma malarska
  • usługi malarskie warszawa
  • malowanie mieszkań